XLASH – naturalna odżywka do rzęs i brwi

Rewolucja na rynku produktów do rzęs rozpoczęła się wraz z wejściem do sprzedaży odżywek stymulujących wzrost. Jednym z kosmetyków, który zastąpił średnio skuteczne domowe metody np. olejek rycynowy, jest Xlash. Co zawiera i jak działa?

Codzienny makijaż, przedłużanie, a nawet niekorzystne warunki atmosferyczne mogą powodować osłabienie, kruchość, łamliwość i wypadanie rzęs. Kobiety doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego sięgają po wsparcie w różnych formach. Najważniejsze jest zdrowie rzęs, o które powinniśmy dbać podobnie, jak dbamy o włosy. Ważna jest systematyczność, działanie od wewnątrz i skoncentrowanie się na cebulkach, z których wyrastają te drobne włoski.

Czy Xlash to skuteczna odżywka pielęgnująca rzęsy?

Produkt dostępny jest w dwóch wersjach. Xlash o pojemności 3 ml to podstawowy produkt od Naturmedicin. Dostępna jest również wersja Xlash Pro o dwukrotnie większej pojemności. Czy to jedyna różnica? W zasadzie tak, ponieważ skład i działanie jest jednakowe dla obu produktów.

● Xlash to kompleks naturalnych składników. Zawiera m.in. ekstrakt z czerwonego korala, owoców chebułowca, liści urzetu barwierskiego, czarnuszki siewnej oraz rdestu. To mało popularne w produktach kosmetycznych składniki, prawdopodobnie dlatego serum Xlash jest bardzo chętnie testowane przez kobiety. Lubimy produkty zawierające oryginalne składniki, ponieważ pokładamy w nich nadzieje i liczymy na lepsze, mocniejsze i bardziej sprecyzowane działanie.

● Jak działa odżywka do rzęs Xlash? Produkt w założeniu ma wydłużać i wzmacniać rzęsy. Jako że bazuje na naturalnych składnikach roślinnych, jego działanie jest powolne i na efekty trzeba długo czekać. Poprawa kondycji rzęs nie jest natychmiastowa, a rezultaty mogą być różne w zależności od podatności na składniki serum. Z pewnością Xlash wspomaga prawidłowy wzrost, odżywia i łagodnie pielęgnuje rzęsy oraz delikatną skórę okolic oczu.

● To produkt, który sprawdza się przede wszystkim wtedy, kiedy chcemy wzmocnić swoje cienkie, słabe, łamliwe i krótkie rzęsy. Dobry zarówno przy naturalnie słabych rzęsach, jak i tych osłabionych w wyniku przebytych chorób. Efekty uzależnione są jednak od podatności organizmu na działanie wymienionych ekstraktów i systematyczności.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *