Smukłe nogi, wąska talia, płaski brzuch – kompleksowa liposukcja laserowa LipoLife 3G

Tylko nieliczne kobiety mogą pochwalić się idealną figurą. Nie oznacza to jednak, że pozostałe przedstawicielki płci pięknej muszą godzić się z kompleksami i zaakceptować niedoskonałości swojej sylwetki.

Medycyna estetyczna oferuje bogaty wachlarz zabiegów modelujących, w tym liposukcję laserową LipoLife 3G, dostępną również w renomowanej Klinice Miracki. Dlaczego warto skorzystać z tej rewolucyjnej metody redukcji tkanki tłuszczowej i korekcji figury?

Lipolife 3G – przenieś własną tkankę tłuszczową w inne partie ciała!

W czym tkwi wyjątkowość pracy innowacyjnego urządzenia LipoLife 3G? Otóż liposukcja laserowa na bazie tego rodzaju, certyfikowanego sprzętu, pozwala nie tylko na usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej, ale też na transfer tłuszczu własnego pacjentki do konturowania problematycznych obszarów ciała (np. przeszczep tłuszczu z ud i brzucha do powiększenia piersi lub pośladków, w zależności od życzenia kobiety). Warto podkreślić, że wykorzystując naturalną tkankę pacjentki, uzyskany efekt jest bardzo naturalny, nie ma też ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej. Z korzyści, jakie oferuje zabieg liposukcji laserowej mogą skorzystać też mężczyźni, u których zdiagnozowano ginekomastię (tj. przerost gruczołu piersiowego).

Jak wygląda zabieg kompleksowej liposukcji laserowej LipoLife 3G?

Zabieg poprzedza konsultacja medyczna, podczas której na podstawie wywiadu i wyników podstawowych badań (m.in. morfologia, kreatynina) zapada decyzja o kwalifikacji pacjentki, bądź też nie (jeśli istnieją zdrowotne przeciwwskazania). Liposukcja laserowa na życzenie jest przeprowadzana w pełnym znieczuleniu (w zabiegu uczestniczy anestezjolog oraz lekarz wykonujący zabieg) lub przy zastosowaniu znieczulenia miejscowego, dzięki czemu pacjentka nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych. Laser diodowy emituje długość fali na poziomie 1470 nm – rozbija tkankę tłuszczową do półpłynnej konsystencji, dzięki czemu może być ona odessana do specjalnego pojemnika, a następnie wykorzystana w przeszczepie. Jednocześnie laser podgrzewa głębokie warstwy skóry do około 70 stopni Celsjusza, dzięki czemu fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu (nowoczesny system LipoSense, zintegrowany z urządzeniem LipoLife 3G zwiększa bezpieczeństwo zabiegu, informując lekarza o aktualnej temperaturze w tkankach). Czas trwania liposukcji laserowej to zaledwie 2-4 godziny.

Zgrabna figura od zaraz – zalety liposukcji laserowej

Jakie są największe korzyści liposukcji LipoLife? Cała procedura (odessanie tkanki tłuszczowej i jej przeszczep) odbywa się podczas jednej sesji zabiegowej, co jest bardzo komfortowym rozwiązaniem dla pacjentki. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, na finalny rezultat trzeba poczekać około 3 miesięcy (to optymalny czas, by skóra mogła się równomiernie obkurczyć i napiąć). Laser diodowy stymuluje fibroblasty do intensywnej produkcji kolagenu, dzięki czemu sylwetka jest nie tylko wymodelowana, ale też odmłodzona). Dzięki zastosowaniu znieczulenia, zabieg nie jest w żadnym stopniu bolesny dla pacjentki. Liposukcja laserowa jest też znacznie bezpieczniejszą metodą korygowania ciała, niż operacyjne odsysanie tłuszczu. Należy podkreślić, że  komórki tłuszczowe są usuwane na stałe – efekty zabiegu są więc długofalowe (oczywiście wskazane jest stosowanie zbilansowanej, niskotłuszczowej diety oraz regularna aktywność fizyczna). 

Podsumowując, liposukcja laserowa i lipotransfer to fantastyczna alternatywa dla tradycyjnych, chirurgicznych metod redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej, która pozwala wysmuklić i wymodelować ciało, bez konieczności poddania się długiej rekonwalescencji.

Chcesz poprawić zaburzone proporcje sylwetki, zyskać piękną figurę, pozbyć się tłuszczu z problematycznych partii ciała w minimalnie inwazyjny sposób? Kluczowe informacje na temat liposukcji laserowej LipoLife 3G znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *