Piękny, jędrny i duży biust bez skalpela? Mamy na to sposób!

Piękny, jędrny i duży biust to niewątpliwy atrybut kobiecości. Niestety, nie dość, że nie wszystkie z nas zostały naturalnie obdarzone obfitym i atrakcyjnym biustem, to jeszcze jego wygląd może zmienić się na niekorzyść wraz z wiekiem. Czy jedynym sposobem na poprawę wyglądu naszych piersi jest operacja plastyczna biustu? Oczywiście, że nie! Współcześnie specjaliści medycyny estetycznej dysponują wieloma skutecznymi i minimalnie inwazyjnymi metodami, które przynoszą doskonałe efekty w walce z niewielkim rozmiarem biustu czy utratą jędrności skóry na piersiach. Przedstawiamy kilka najlepszych sposobów!

Jędrny i duży biust bez skalpela? To możliwe!

Z całego wachlarza zabiegów upiększających z zakresu medycyny estetycznej to właśnie te dedykowane korekcji biustu cieszą się dziś największą popularnością. To głównie ze względu na to, że stanowią doskonałą alternatywę dla inwazyjnych i obciążających organizm pacjenta operacji plastycznych. Dziś mamy do dyspozycji wiele równie skutecznych, a przy tym o wiele bardziej naturalnych metod, które pozwalają osiągnąć podobne rezultaty poprawy wyglądu piersi. Specjaliści z Bieńkowscy Clinic proponują swoim pacjentkom przede wszystkim minimalnie inwazyjny zabieg powiększania piersi tłuszczem oraz dodatkowe ujędrnianie biustu przy pomocy zabiegu karboksyterapii.

Powiększanie biustu tłuszczem – wykorzystaj swoje własne zasoby

Wbrew pozorom zabieg powiększania piersi nie musi być bolesnym przeżyciem. Dzięki połączeniu metody liposukcji i lipotransferu (tzw. lipofilling) cała procedura może odbyć się w sposób komfortowy i bezpieczny dla pacjentki. Na czym dokładnie polega? Na początku specjalista pobiera odpowiednią ilość tkanki tłuszczowej z wybranego rejonu ciała (najczęściej brzuch), aby następnie poddać ją odpowiedniemu przygotowaniu w specjalnej aparaturze i wypełnić żądany obszar – w tym przypadku piersi. W Bieńkowscy Clinic do odsysania tłuszczu wykorzystuje się nowoczesną liposukcję infradźwiękową, która została uznana przez chirurgów plastycznych za najbardziej bezpieczną, precyzyjną, skuteczną i najmniej bolesną metodę odsysania tkanki tłuszczowej.

Dlaczego akurat nasz własny tłuszcz? Badania przeprowadzane przez specjalistów wykazały, że nasza własna tkanka tłuszczowa jest jednym z najlepszych i najbezpieczniejszych materiałów wypełniających spośród wszystkich dostępnych na rynku medycznym. To głównie ze względu na bogactwo zawartych w tłuszczu komórek macierzystych, które mają unikalną zdolność pobudzania tkanek do naturalnej odbudowy i regeneracji, dzięki czemu poza efektem powiększenia piersi dostajemy też rezultat ujędrnienia skóry na biuście. Lipofilling pozwala na osiągnięcie najbardziej naturalnego efektu powiększenia piersi – żadna inna metoda nie przynosi aż tak naturalnych rezultatów. Dodatkowo podczas zabiegu możemy skorygować ich kształt, np. wyrównać wielkość względem siebie, aby zyskały jeszcze lepszy wygląd. W związku z tym, że tłuszcz jest materiałem bezpośrednio pobranym od pacjenta, jest przez niego doskonale tolerowany – nie ma w tym przypadku ryzyka alergii czy odrzucenia wypełnienia. To tym samym maksymalnie zwiększa bezpieczeństwo całej terapii.

Karboksyterapia i ujędrnianie biustu

Uważasz, że rozmiar Twoich piersi jest idealny, ale zauważyłaś w ostatnim czasie, że skóra na biuście zaczęła wiotczeć i opadać? Idealnym rozwiązaniem będzie w tym przypadku karboksyterapia – przyjemny i wszechstronny zabieg, który specjaliści stosują na różnych obszarach ciała w celu pobudzenia syntezy kolagenu i poprawy ujędrnienia skóry. Karboksyterapia, polegająca na wprowadzeniu pod skórę dwutlenku węgla przy pomocy specjalnego urządzenia i delikatnej igiełki, idealnie wygładza, ujędrnia i odnawia skórę na biuście, która uległa zmianom w wyniku postępującego procesu starzenia, ciąży czy okresu laktacji. Zabieg, poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, poprawę krążenia krwi i odżywienie tkanek, sprawia, że piersi stają się widocznie ujędrnione, uniesione i pełniejsze.

Więcej informacji na temat liposukcji infradźwiękowej wykorzystywanej przy zabiegu powiększania piersi znajdziesz na stronie: https://bienkowscyclinic.pl/zabiegi/nutacyjna-liposukcja-infradzwiekowa-n-l/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *