Odżywka do rzęs feg – moc naturalnych ekstraktów dla przesuszonych włosków

Odżywki do rzęs są dziś niezwykle popularne i coraz więcej pojawia się ich na rynku. Aby wybrać najlepszą odżywkę do rzęs trzeba przede wszystkim odpowiedzieć sobie czego od niej oczekujemy, bo każda z nich może mieć inne działanie. Jedne odżywki wzmacniają cebulki, inne nawilżają włoski, a jeszcze inne regenerują i jednocześnie zagęszczają i wydłużają rzęsy. Jednym z produktów odżywiających i poprawiających elastyczność włosków jest odżywka do rzęs FEG.: co zawiera i czy warto ją stosować? Przeczytaj poniższy artykuł.

Odżywka do rzęs FEG – składniki

Odżywka FEG zawiera kilka naturalnych składników, które dostarczają rzęsom witamin i minerałów: ekstrakt z ogórka, ekstrakt z pestek dyni, wyciąg z zielonej herbaty. Działają one wzmacniająco poprawiając wygląd rzęs, chroniąc przed wolnymi rodnikami. Zielona herbata znana jest ze swych właściwości antyoksydacyjnych, wyciąg z ogórka rozjaśnia przebarwienia i działa kojąco na skórę, a ekstrakt z pestek dyni dostarcza cebulkom rzęs minerałów, by je wzmocnić i odżywić.

Odżywka do rzęs FEG – aplikacja

Odżywka do rzęs FEG jest wyposażona w niewielki, precyzyjny pędzelek i wymaga specjalnej aplikacji. Nakłada się ją tuż za linią rzęs, tworząc na czystej skórze powiek delikatną, przezroczystą linię, która po niedługim czasie znika (odżywka wnika w skórę powiek i dociera do cebulek). FEG to odżywka do rzęs, którą można aplikować zarówno na górną, jak i dolną powiekę.

Odżywka do rzęs FEG – działanie

FEG to odżywka do rzęs, której regularne stosowanie przyniesie dobre efekty: włoski staną się wzmocnione i zregenerowane, zyskają odpowiedni stopień nawilżenia, a dzięki temu przestaną się kruszyć i łamać. Po skończonej kuracji odżywką rzęsy przestają również wypadać w nadmiarze. FEG jest dobrą kuracją dla rzęs zmęczonych nieodpowiednim traktowaniem, osłabionych, o przesuszonych końcach. Wiele kobiet ma na jej temat dobre opinie, ponieważ odżywka ochrania rzęsy przed słońcem i zabezpiecza przed słoną lub chlorowaną wodą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *